szkolenia bhp obsługa bhp
Skontaktuj się teraz! : Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - NAPISZ DO NAS biuro@prevensis.pl | Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - ZADZWOŃ DO NAS 791 313 013

Potrzebujesz szkolenia BHP?

W celu zamówienia usług lub uzyskania szczegółowych informacji- zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Skontaktuj się!

Szkolenia BHP nie muszą być przykrym obowiązkiem!

Szkolenia BHP Katowice Chorzów Śląsk Bytom

Realizujemy SZKOLENIA BHP na całym Śląsku. Mamy również możliwość organizacji szkoleń w innych rejonach Polski.

Szkolenia BHP są obowiązkowe. Z PREVENSIS są również interesujące i angażujące! Stosujemy aktywne metody szkoleniowe i angażujemy uczestników do czynnego udziału w szkoleniu. Bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę w życiu każdego człowieka, jak również w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dobre szkolenie BHP to jeden z podstawowych elementów prowadzących do redukcji kosztów związanych z wypadkami, czy karami nakładanymi przez instytucje nadzoru nad warunkami pracy.

Szkolenia BHP dopasowane do rzeczywistych potrzeb firmy

Elastyczność, indywidualnie dobrany program szkolenia oraz najwyższe standardy jakości – to powoduje, że prowadzimy prawdopodobnie najlepsze szkolenia BHP na Śląsku!
Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004r. z późniejszymi zmianami) określa jednoznacznie, iż program szkolenia BHP powinien zostać dostosowany do panujących w zakładzie pracy warunków pracy. Dlatego mówimy „stop!” wszelkim kursom BHP realizowanym na podstawie programów ramowych, polegających na przedstawianiu nudnych prezentacji, które wszyscy znają już prawie na pamięć…  Nasze kursy BHP realizujemy z użyciem aktywnych technik szkoleniowych i trenerskich, w oparciu o zindywidualizowane programy.

Zobacz jakie szkolenia BHP oferujemy, wybierz szkolenie, którego potrzebujesz i zadzwoń!

Zobacz także:

 

Zobacz jakie szkolenia BHP oferujemy i wybierz najlepsze dla Twojej firmy.

 • Instruktaż ogólny BHP

  Instruktaż ogólny BHP to element szkolenia wstępnego, które przechodzą wszyscy nowi pracownicy przed dopuszczeniem do wykonywania czynności roboczych. Obowiązkowe jest dla wszystkich grup zawodowych i służy zapoznaniu pracownika z podstawowymi przepisami, zasadami i procedurami w zakresie BHP. Podczas tego szkolenia omawiamy również wewnętrzne regulacje i zapoznajemy z ryzykiem zawodowym.
 • Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

  Jest to szkolenie obowiązkowe dla wszystkich osób, które odpowiedzialne są za organizację bezpiecznych warunków pracy, liderów zespołów, kierowników i osób zatrudniających pracowników. Szkolenie to może być zorganizowane w formie seminarium, bądź też na odległość - w formie samokształcenia kierowanego.
 • Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno - biurowych

  Szkolenie to przeznaczone jest dla wszystkich osób wykonujących prace biurowe. Wbrew pozorom, praca w biurze nie jest wolna od zagrożeń i narażenia na czynniki niebezpieczne, szkodliwe, czy uciążliwe. W czasie szkolenia pracownicy dowiedzą się o przepisach dotyczących prac biurowych, o coraz powszechniej występujących chorobach zawodowych oraz o tym, jak im zapobiegać.
 • Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych

  To szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób wykonujących prace fizyczne. Ze względu na ogromną różnorodność warunków pracy, program i przebieg tego szkolenia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb szkolonej grupy. Szczególny nacisk kładziemy na takie zagadnienia jak ocena ryzyka zawodowego, sposoby bezpiecznego wykonywania pracy oraz pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.
 • Szkolenie okresowe dla nauczycieli, artystów i specyficznych grup zawodowych

  Szkolenie okresowe BHP, aby było efektywne, musi być dostosowane do jego odbiorców. Szkolimy nauczycieli, artystów (muzyków, tancerzy, śpiewaków, aktorów) oraz wiele innych grup zawodowych, których warunki pracy i sposób jej wykonywania są specyficzne.
Could not authenticate you.