szkolenia bhp obsługa bhp
Skontaktuj się teraz! : Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - NAPISZ DO NAS biuro@prevensis.pl | Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - ZADZWOŃ DO NAS 791 313 013

Sprawdź ceny naszych szkoleń!

Szybka i precyzyjna wycena szkoleń BHP i usług specjalistycznych.
Sprawdź cenę!

Szkolenia BHP Chorzów” – nasza lokalna oferta specjalna

Szkolenia BHP Chorzów

W Chorzowie realizujemy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych. Program szkolenia zawsze dopasowany jest do realnych potrzeb firmy i warunków, w jakich pracuje jej załoga.

Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty „szkolenia BHP Chorzów” – kierowanej do firm i instytucji zlokalizowanych na terenie Chorzowa. To tutaj zaczynaliśmy naszą działalność. Dlatego firmy z terenu Chorzowa mogą zawsze liczyć na szkolenia bhp, szkolenia z ochrony przeciwpożarowej (szkolenia ppoż) oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy na specjalnych, atrakcyjnych warunkach.

W Chorzowie organizujemy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych, w tym dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.  Szkolenia odbywają się w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu, a program szkolenia dopasowany jest do potrzeb konkretnej grupy. Istnieje możliwość włączenia do programu szkolenia BHP również wewnętrznych instrukcji i dokumentacji, takich jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, czy też ocena ryzyka zawodowego.

 Szkolenia BHP dostępne w ramach oferty

W specjalnych cenach dla przedsiębiorstw z rejonu Chorzowa przygotowaliśmy:

  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • szkolenie BHP wstępne – instruktaż BHP dla nowozatrudnionych pracowników.

 

Zobacz szczegóły oferty – nasze szkolenia BHP

 

Dlaczego szkolenie BHP jest istotne i co powinno obejmować

Zakres i formę prowadzenia szkoleń BHP określa Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004r. z późniejszymi zmianami).

Najistotniejszym założeniem jest przeprowadzenie instruktażu ogólnego i stanowiskowego (szkolenia wstępnego BHP) jeszcze przed dopuszczeniem pracownika do wykonywania pracy. Instruktaż ogólny BHP zapewnia pracownikowi zapoznanie się z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy wskazanymi przez Kodeks pracy, jak również przez regulacje wewnętrzne, jak np. regulamin pracy, procedury BHP, itd. Instruktaż ogólny obejmuje również zagadnienia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Instruktaż stanowiskowy stanowi pewnego rodzaju pogłębienie tematu BHP na konkretnym stanowisku pracy, na którym pracę rozpoczyna pracownik. W trakcie instruktażu pracownika należy zapoznać z czynnikami środowiska pracy, ryzykiem zawodowym związanym z wykonywaną pracą, ustalonymi w zakładzie sposobami i środkami ochrony przed zagrożeniami. Instruktor musi również zapoznać pracownika ze sposobami bezpiecznego wykonywania pracy.

Szkolenia okresowe BHP służy aktualizacji i ugruntowaniu wiedzy i umiejętności w zakresie BHP, a także zapoznaniu pracowników z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi w tym zakresie. Szkolenie to powtarzane jest cyklicznie, w odstępach czasu zależnych od stanowiska pracy i charakteru wykonywanych zadań.

 

Atrakcyjne warunki oferujemy nie tylko dla chorzowskich firm. Sprawdź naszą ofertę na szkolenia BHP w Katowicach oraz szkolenia BHP w Zabrzu!

Szkolenia BHP w Chorzowie?

Tylko z PREVENSIS!
Could not authenticate you.