szkolenia bhp obsługa bhp
Skontaktuj się teraz! : Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - NAPISZ DO NAS biuro@prevensis.pl | Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - ZADZWOŃ DO NAS 791 313 013
Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy Katowice Chorzów Śląsk. Szkolenia pierwsza pomoc Katowice.

Szkolenia i kursy z zakresu pierwszej pomocy (Katowice, Chorzów, Bytom, Gliwice, Zabrze, cały Śląsk)

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla firm

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dedykowane są wszystkim firmom stawiającym bezpieczeństwo pracowników na pierwszym miejscu i chcącym spełnić wszystkie wymagania prawne.

Obowiązek wyznaczenia pracownika (pracowników) do udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy określony jest przez Kodeks pracy – art. 209′ § 1 pkt 1 lit. a. Ważne jest, aby wyznaczeni pracownicy posiadali praktyczne umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym.

 

Szkolenia PREVENSIS w zakresie pierwszej pomocy zawsze dostosowane są do realnych zagrożeń występujących w zakładzie pracy. Program podstawowy jest wówczas rozszerzony o te aspekty pierwszej pomocy, które ważne są dla konkretnej firmy, lokalizacji i grupy pracowników. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i znakomitą, doświadczoną kadrą szkoleniową, złożoną z ratowników Pogotowia Ratunkowego, ratowników górskich i jaskiniowych, pasjonatów ratownictwa.

 

Pierwsza pomoc w ramach szkolenia okresowego BHP

Szkolenie okresowe BHP jest znakomitą okazją, aby w profesjonalny sposób zrealizować program dotyczący udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy szkolenia zyskują niezwykle potrzebną wiedzę i praktyczne umiejętności, które przydać mogą się w sytuacjach kryzysowych nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Ćwiczenia praktyczne stanowią aktywną i angażującą część szkolenia. Liczba ratowników-instruktorów dobrana jest zawsze do liczebności grupy, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia praktycznych aspektów postępowania z poszkodowanymi.

BHP Śląsk

Zamów szkolenie z zakresu pierwszej pomocy!

Aktywne ćwiczenia, profesjonalny sprzęt, świetna atmosfera.
Zadzwoń i zamów
Could not authenticate you.