szkolenia bhp obsługa bhp
Skontaktuj się teraz! : Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - NAPISZ DO NAS biuro@prevensis.pl | Szkolenia BHP, obsługa BHP firm - ZADZWOŃ DO NAS 791 313 013

Szkolenia BHP w najlepszych cenach?

Szybka wycena profesjonalnych szkoleń BHP dostosowanych do potrzeb Klienta.
Sprawdź ceny!

Szkolenia BHP Zabrze – lokalna oferta szkoleniowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń BHP w Zabrzu. Zabrze to nie tylko jedno z większych miast regionu, ale i duży ośrodek przemysłowy, z dynamicznie rozwijającym się rynkiem usług i produkcji. Dla wszystkich zabrzańskich firm oferujemy szkolenia BHP na dogodnych warunkach. Proponujemy najdogodniejsze warunki szkoleń BHP, szkoleń PPOŻ (z zakresu ochrony przeciwpożarowej) oraz szkoleń z pierwszej pomocy.

Szkolenia BHP, które prowadzimy, dostosowane są do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstw – szczegółowy program szkolenia obejmuje dokładnie te kwestie, które bezpośrednio dotyczą bezpieczeństwa i warunków pracy na stanowiskach osób szkolonych. Dzięki temu szkolenie BHP staje się wymierną korzyścią dla pracownia.

Szkolenia BHP dostępne w ramach oferty

W specjalnych cenach dla przedsiębiorstw z rejonu Zabrza przygotowaliśmy:

  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • szkolenie BHP wstępne – instruktaż BHP dla nowozatrudnionych pracowników.

 

Zobacz szczegóły oferty – nasze szkolenia BHP

 

Efektywne i angażujące szkolenie BHP

Ramowy plan szkolenia BHP (zarówno wstępnego, jak i okresowego) określa Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004r. z późniejszymi zmianami). Niestety, do dziś wiele firm szkoleniowych opiera swoje produkty właśnie o ten plan (bez opracowania programu szczegółowego), co powoduje, iż szkolenia nie dość, że nie są ciekawe dla uczestników, nie mają też odpowiedniej przydatności dla pracowników, ze względu na nieadekwatność do warunków ich pracy.

W PREVENSIS szkolenia BHP oparte są zawsze na programach szczegółowych, dostosowanych do potrzeb uczestników.

Najistotniejszym założeniem w zakresie szkolenia wstępnego BHP jest przeprowadzenie instruktażu ogólnego i stanowiskowego  przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Instruktaż ogólny BHP to czas na zapoznanie pracownika z podstawowymi przepisami BHP określonymi przez Kodeks pracy, jak również przez regulacjami wewnętrznymi w tym zakresie. Instruktaż ogólny obejmuje również  podstawy udzielania pierwszej pomocy.

Instruktaż stanowiskowy prowadzi się na konkretnym stanowisku pracy, na którym pracę rozpoczyna pracownik. Jest to okazja do zapoznania pracownika z czynnikami środowiska pracy, oceną ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą,  środkami ochrony przed zagrożeniami (np. środki ochrony zbiorowej, środki ochrony indywidualnej, bezpieczne metody pracy i właściwe zachowania). Poza zapoznaniem pracownika ze sposobami bezpiecznego wykonywania pracy, należy również sprawdzić, czy nabył on również umiejętności praktycznych w tym zakresie.

Szkolenie okresowe BHP ma na celu aktualizację wiedzy i umiejętności w zakresie BHP, a także zapoznanie pracowników z nowymi rozwiązaniami techniczno – organizacyjnymi w tym zakresie. Szkolenie to należy organizować regularnie, w odstępach czasu zależnych od stanowisk pracy.

 

Atrakcyjne warunki oferujemy nie tylko dla zabrzańskich firm. Sprawdź naszą ofertę na szkolenia BHP w Katowicach oraz szkolenia BHP w Chorzowie!

Could not authenticate you.